Kylo has logged 13 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
I See You

I See You

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Black Cauldron

The Black Cauldron

1985
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Secrets We Keep

The Secrets We Keep

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Locked Down

Locked Down

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Lord of the Rings: The Two Towers

The Lord of the Rings: The Two Towers

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Your Honor

Your Honor

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
El Camino: A Breaking Bad Movie

El Camino: A Breaking Bad Movie

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Gran Torino

Gran Torino

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry