Sort by
  • The Northman

    ★★★★½

  • Drag Me to Hell

    ★★★★

  • The Big Chill

    ★★½

  • Candy

    ★★★½

  • Master and Commander: The Far Side of the World

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • WeCrashed

    ★★★★½

  • Captive Audience: A Real American Horror Story

    ★★★★

  • A Very British Scandal

    ★★½

  • How to Train Your Dragon

    ★★★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Girl From Plainville

    ★★★★

  • The Devils

    ★★★★

  • Beach Rats

    ★★★★½

  • A Wilderness of Error

    ★★★

  • Tabloid

    ★★★★

  • Enemies of the State

    ★★★½