Kierre has logged 16 entries for films during August 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Bill & Ted Face the Music

Bill & Ted Face the Music

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Punisher

The Punisher

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Lights Camera Bullshit

Lights Camera Bullshit

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
District B13

District B13

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
In Search of the Last Action Heroes

In Search of the Last Action Heroes

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Host

Host

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The SpongeBob SquarePants Movie

The SpongeBob SquarePants Movie

2004
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Summer of 84

Summer of 84

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Identity

Identity

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Black Is King

Black Is King

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

In Search of Darkness: A Journey Into Iconic '80s Horror

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Game of Death

Game of Death

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Lost in Translation

Lost in Translation

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Terminator 3: Rise of the Machines

Terminator 3: Rise of the Machines

2003
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Bowling for Columbine

Bowling for Columbine

2002
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
The Outpost

The Outpost

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry