Sort by
  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

    ★½

  • BEEF

  • Air

    ★★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Tetris

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Marc Maron: From Bleak to Dark

  • Sharper

    ★★★

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • You People

    ★½

  • This Place Rules

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • Strange World

    ★★½

  • Spirited

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Significant Other

    ★★★½

  • Trick or Treat Scooby-Doo!

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • The Munsters

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★½

  • Amsterdam

    ★½

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Pinocchio

  • The Eternal Daughter

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Empire of Light

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

  • Women Talking

    ★★★½

  • The Wonder

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • South Park: The 25th Anniversary Concert

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★½

  • Not Okay

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½