Kirsten has logged 13 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Spider-Ham: Caught in a Ham

Spider-Ham: Caught in a Ham

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Thelma

Thelma

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Us

Us

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Paris Is Burning

Paris Is Burning

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Mowgli: Legend of the Jungle

Mowgli: Legend of the Jungle

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Handmaiden

The Handmaiden

2016
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Hold the Dark

Hold the Dark

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Professor Marston and the Wonder Women

Professor Marston and the Wonder Women

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
The Lego Movie 2: The Second Part

The Lego Movie 2: The Second Part

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Carol

Carol

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Lego Batman Movie

The Lego Batman Movie

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Lego Movie

The Lego Movie

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry