• No One Gets Out Alive

  • No Time to Die

    ★★★½

  • V/H/S/94

  • Fever Dream

  • Prey

    ★½

  • Dune

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Martyrs Lane

  • Aftermath

  • Free Guy

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Blood Red Sky

  • Fear Street: 1666

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Titane

  • Lamb

    ★★½

  • The Medium

  • Fear Street: 1978

  • Fear Street: 1994

  • Things Heard & Seen

    ★★

  • The Power

    ★★

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Nobody

    ★★★½

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★

  • Censor

  • The Little Things

    ★★½

  • Hunter Hunter

    ★★

  • The Dry

    ★★★

  • The Call

  • The Day of the Lord

  • The Empty Man

  • Nocturne

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

  • Run

  • Caveat

    ★★★½

  • The Devil All the Time

  • The Block Island Sound

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Slaxx

  • Tenet

  • The Crimes That Bind

  • Host

  • Offering to the Storm

  • Don't Listen

  • The Rental

  • Sputnik

    ★★

  • The Dark and the Wicked

    ★★

  • The Invisible Man

  • Lost Girls

  • Teddy

    ★★★½

  • The Social Dilemma

  • Possessor

  • Relic

  • The Night House

    ★★★½

  • Black Bear

  • Amulet

  • His House

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

  • Impetigore

  • The Legacy of the Bones

  • The Vigil

  • Saint Maud

  • Synchronic

  • The Platform

  • The Other Lamb

  • Joker

    ★★★★½

  • Haunt

    ★★½

  • It Chapter Two

  • Ready or Not

  • The Wretched

  • Vivarium