RSS feed for Kate

Kate has rated 10 films ★★★★★ .

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★★★★

  • Paddington

    ★★★★★

  • D.E.B.S.

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Mamma Mia!

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Saving Face

    ★★★★★

  • Moonlight

    ★★★★★