• The Prom

    ★★★½

  • Happiest Season

    ½

  • After We Collided

    ½

  • The Half of It

    ★★★★★

  • Emma.

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★★

  • A Homecoming for the Holidays

    ½

  • A Christmas Prince: The Royal Baby

    ½

  • One Day at Disney

    ★★★

  • The Knight Before Christmas

    ★★

  • Last Christmas

    ★½

  • Frozen II

    ★★★★★

  • Let It Snow

    ★★

  • Elfette Saves Christmas

    ★★

  • Falling Inn Love

    ★½

  • Descendants 3

  • The Lion King

    ★★★

  • In the Key of Love

    ½

  • Toy Story 4

    ★★★★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Hustle

    ★★

  • Aladdin

    ★★★★

  • Someone Great

    ★★★

  • The Perfect Date

    ★★

  • After

    ½

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Knock Down the House

    ★★★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • A Christmas Prince: The Royal Wedding

    ½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★

  • High Strung Free Dance

    ★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★★

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★★

  • Set It Up

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ½

  • Life of the Party

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Dude

    ★½

  • Driven to Dance

    ★★★

  • The Guernsey Literary & Potato Peel Pie Society

    ★★★

  • A Wrinkle in Time

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • When We First Met

    ★★

  • Peter Rabbit

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★★

  • A Christmas Prince

    ★½

  • Coco

    ★★★★★

  • The Mountain Between Us

    ★★½

  • Olaf's Frozen Adventure

    ★★★★★

  • Lady Bird

    ★★★★½

  • Descendants 2

    ★★½

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★

  • Ali's Wedding

    ★★★★½

  • Hasan Minhaj: Homecoming King

    ★★★★★

  • Everything, Everything

    ★★★★

  • This Is Not What I Expected

    ★★★★★

  • Non-Transferable

    ★★★★½

  • Miss Saigon

    ½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Good Kids

    ★★½

  • The Jungle Book

    ★★★½

  • Zootopia

    ★★★★★