Sort by
  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • The Beanie Bubble

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

    ★★★★½

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Tetris

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Zootopia+

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★½

  • Luck

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Offer

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Dopesick

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★½

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Far from the Tree

    ★★★★½