RSS feed for Kristy

Kristy has logged 18 entries for films during December 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Black Mirror: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Dead in a Week (Or Your Money Back)

Dead in a Week (Or Your Money Back)

2018
×
★★★½
Edit this entry  
27
Home Alone 2: Lost in New York

Home Alone 2: Lost in New York

1992
×
★★★½
Edit this entry  
26
Corpse Bride

Corpse Bride

2005
×
★★★★
Edit this entry  
26
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★½
Edit this entry  
25
I, Tonya

I, Tonya

2017
×
★★★½
Edit this entry  
25
How the Grinch Stole Christmas

How the Grinch Stole Christmas

2000
×
★★★½
Edit this entry  
25
How the Grinch Stole Christmas!

How the Grinch Stole Christmas!

1966
×
★★★★
Edit this entry  
25
Mickey's Christmas Carol

Mickey's Christmas Carol

1983
×
★★★★★
Edit this entry  
25
The Christmas Chronicles

The Christmas Chronicles

2018
×
★★★½
Edit this entry  
25
Home Alone

Home Alone

1990
×
★★★★
Edit this entry  
23
Mary Poppins

Mary Poppins

1964
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Mary Poppins Returns

Mary Poppins Returns

2018
×
★★★½
Edit this entry  
15
Spider-Man: Into the Spider-Verse

Spider-Man: Into the Spider-Verse

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Ralph Breaks the Internet

Ralph Breaks the Internet

2018
×
★★★
Edit this entry  
03
Smallfoot

Smallfoot

2018
×
★★★½
Edit this entry  
02
Widows

Widows

2018
×
★★★★
Edit this entry  
01
Teen Titans Go! To the Movies

Teen Titans Go! To the Movies

2018
×
★★★★
Edit this entry