• Last Christmas

    ★★★★★

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★★★★

  • Aquaman

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★★

  • Rampage

    ★★★

  • Midnight Sun

    ★★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Love, Simon

    ★★★★★

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Fifty Shades Freed

    ★★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★★★

  • Justice League

    ★★★★★

  • Suck Me Shakespeer 3

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • It

    ★★★½

  • Everything, Everything

    ★★★★★

  • Baywatch

    ★★½

  • Beauty and the Beast

    ★★★★

  • Fifty Shades Darker

    ★★★★★

  • Before I Fall

    ★★★½

  • Passengers

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★★

  • Text for You

    ★★★½

  • Suicide Squad

    ★★★½

  • Emerald Green

    ★★★★★

  • Nerve

    ★★★★★

  • Me Before You

    ★★★★★

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★★

  • The Huntsman: Winter's War

    ★★★★★

  • Allegiant

    ★★★★★

  • The Most Beautiful Day

    ★★★★

  • How to Be Single

    ★★★★★

  • I'm Off Then

    ★★★★★

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★★★

  • Maze Runner: The Scorch Trials

    ★★★★★

  • Goosebumps

    ★★★★★

  • Magic Mike XXL

    ★★★★★

  • Insurgent

    ★★★★½

  • Fifty Shades of Grey

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★★

  • Big Hero 6

  • Love, Rosie

    ★★★★★

  • The Best of Me

    ★★½

  • The Maze Runner

    ★★★★

  • Sapphire Blue

    ★★★★★

  • The Fault in Our Stars

    ★★★★★

  • Divergent

    ★★★★★

  • Veronica Mars

    ★★★★★

  • Vampire Academy

    ★★★½

  • That Awkward Moment

    ★★★★

  • Frozen

    ★★★½

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★½

  • Suck Me Shakespeer

    ★★★★★

  • Dallas Buyers Club

    ★★★★★

  • The Mortal Instruments: City of Bones

    ★★★★★

  • We're the Millers

    ★★★½

  • Percy Jackson: Sea of Monsters

    ★★★★★

  • The Smurfs 2

    ★★½

  • The Host

    ★★★★½

  • Beautiful Creatures

  • Ruby Red

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2

    ★★★★★

  • Pitch Perfect

    ★★★★★

  • Magic Mike

    ★★★★½

  • Brave

    ★★★★½

  • American Reunion

    ★★★★★

  • Turkish for Beginners

    ★★★★½

  • The Hunger Games

    ★★★★★

  • The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1

    ★★★★★

  • The Smurfs

    ★★★★

  • Friends with Benefits

    ★★★★★