Sort by
  • No One Will Save You

  • Reptile

    ★★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • God Is a Bullet

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

  • No Hard Feelings

  • Asteroid City

  • Beau Is Afraid

  • To Catch a Killer

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Air

  • Joy Ride

  • Boston Strangler

  • Bottoms

  • Scream VI

  • The Adults

  • BlackBerry

  • Sharper

  • 80 for Brady

  • Somebody I Used to Know

  • Knock at the Cabin

  • Rye Lane

  • You Hurt My Feelings

  • Theater Camp

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

  • Missing

  • The Pale Blue Eye

  • Puss in Boots: The Last Wish

  • She Said

    ★★★★½

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★★½

  • The Redeem Team

  • Significant Other

  • Halloween Ends

  • Luckiest Girl Alive

  • Smile

  • Meet Cute

  • Confess, Fletch

  • Riceboy Sleeps

  • Sick

  • The Good Nurse

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

  • The Fabelmans

  • Glass Onion

  • Causeway

  • See How They Run

  • Bros

  • Blonde

  • Saint Omer

  • The Banshees of Inisherin

  • Argentina, 1985

  • Pearl

  • Bones and All

  • Blue Jean

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Untold: Operation Flagrant Foul

  • Terrifier 2

    ★★★★½

  • Barbarian

  • The Artifice Girl

  • The Harbinger

    ★★★★½

  • Nope

  • Jerry & Marge Go Large

  • Don't Make Me Go

  • The Year Between

  • Vengeance

    ★★★★½

  • Somewhere in Queens

  • The Integrity of Joseph Chambers

  • Hustle

  • The Bob's Burgers Movie

  • Funny Pages

  • Decision to Leave