Sort by

karsten has logged 45 entries for films rated ★★ .

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★
Edit this entry  
26
The Scary of Sixty-First

The Scary of Sixty-First

2021
×
★★
Edit this entry  
25
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
PVT Chat

PVT Chat

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★
Edit this entry  
02
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Cruella

Cruella

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2010
×
★★
Edit this entry  
08
Malcolm & Marie

Malcolm & Marie

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
09
The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

2020
×
★★
Edit this entry  
24
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Barbie in A Mermaid Tale

Barbie in A Mermaid Tale

2010
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
The Rental

The Rental

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Where'd You Go, Bernadette

Where'd You Go, Bernadette

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
13
The 40 Year Old Virgin

The 40 Year Old Virgin

2005
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Casper

Casper

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Gentlemen

The Gentlemen

2019
×
★★
Edit this entry  
04
Men, Women & Children

Men, Women & Children

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
Carrie

Carrie

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Jimmy Neutron: Boy Genius

Jimmy Neutron: Boy Genius

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Very Ralph

Very Ralph

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Waves

Waves

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
The Staggering Girl

The Staggering Girl

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
On the Basis of Sex

On the Basis of Sex

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Bombshell

Bombshell

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
10
Osmosis Jones

Osmosis Jones

2001
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Travis Scott: Look Mom I Can Fly

Travis Scott: Look Mom I Can Fly

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Space Jam

Space Jam

1996
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Avengers

The Avengers

2012
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Atlantics

Atlantics

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Beanpole

Beanpole

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
Unicorn Store

Unicorn Store

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Sweetheart

Sweetheart

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
The Grinch

The Grinch

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Tron

Tron

1982
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
White Boy Rick

White Boy Rick

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Hot Summer Nights

Hot Summer Nights

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Wonder

Wonder

2017
×
★★
Read the review Edit this entry