Sort by
  • Christine

    ★★★

  • Demon Slayer – Kimetsu no Yaiba – The Movie: Mugen Train

    ★★★½

  • Fallen Angels

    ★★★★

  • Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Kick-Ass

    ★★★½

  • Windfall

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★

  • Cowboy Bebop

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★

  • DodgeBall: A True Underdog Story

    ★★★