Sort by

Caleb has logged 13 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Sword of the Stranger

Sword of the Stranger

2007
×
★★★½
Edit this entry  
27
Wall Street

Wall Street

1987
×
★★★½
Edit this entry  
25
Da 5 Bloods

Da 5 Bloods

2020
×
★★★½
Edit this entry  
22
Private Life

Private Life

2018
×
★★★½
Edit this entry  
21
My Octopus Teacher

My Octopus Teacher

2020
×
★★★½
Edit this entry  
20
Monster Hunter

Monster Hunter

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
The Night of the Hunter

The Night of the Hunter

1955
×
★★★★
Edit this entry  
19
Shadow in the Cloud

Shadow in the Cloud

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
18
School of Rock

School of Rock

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Midnight Special

Midnight Special

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
Run

Run

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Minari

Minari

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry