• Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • The Matrix Resurrections

  • Spider-Man: No Way Home

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Castle Falls

  • Black Friday

  • Encanto

  • The Awakening of Lilith

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • American Insurrection

  • Venom: Let There Be Carnage

  • No Time to Die

  • Midnight Mass

  • The Many Saints of Newark

  • The Last Duel

  • Kate

  • Halloween Kills

  • Spencer

  • Dune

  • Karen

  • The Power of the Dog

  • Malignant

  • Meteor

  • Outlaw's Buckle

  • The Voyeurs

  • Jurassic Hunt

  • Candyman

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

  • Free Guy

  • Demonic

  • The Green Knight

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

  • Blood Red Sky

  • Pig

    ★★★★½

  • Titane

  • Benedetta

  • Fear Street: 1978

  • Black Widow

  • Annette

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Till Death

    ★★★½

  • Die in a Gunfight

  • Claw

  • The Deep House

  • Honor Among Thieves

  • Werewolves Within

  • A Floresta Do Escalpe

    ★★★★

  • Saltwater: The Battle for Ramree Island

  • The Retreat

  • Seance

    ★★★★

  • Cruella

  • Great White

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Those Who Wish Me Dead

  • The Resort

  • Tom Clancy's Without Remorse

  • Wrath of Man

  • Too Late

  • Voyagers

  • Mortal Kombat

  • Godzilla vs. Kong

  • Zack Snyder's Justice League

  • Jakob's Wife

    ★★★★

  • Broadcast Signal Intrusion

    ★★★★

  • Assault on VA-33

  • The Devil Below

  • The Rodeo Thief

  • Safer at Home

  • Sharks of the Corn

    ★★★★

  • Take Me to Tarzana

    ★★★