• Spider-Man 2

    ★★★★★

  • The Fog

    ★★★

  • What a Way to Go!

    ★★★★★

  • In The Heights

    ★★★

  • The Brink's Job

    ★★

  • Oblivion

    ★★

  • Cruella

    ★★

  • Spontaneous Combustion

    ★★★★

  • The Beast Pageant

    ★★★★

  • Crimewave

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • The Gift

    ★★★

  • Cecil B. Demented

    ★★★★

  • Storytelling

    ★★★

  • In the Mood for Love

    ★★★★★

  • The Flintstones

    ★★★

  • Oz the Great and Powerful

    ★★

  • Spoor

    ★★★½