Sort by
  • Red, White & Royal Blue

    ★★

  • Barbie

    ★★★★★

  • Rock Hudson: All That Heaven Allowed

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ½

  • BEEF

    ★★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Swarm

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • Pamela, A Love Story

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★

  • Chelsea Handler: Revolution

  • Babylon

    ★★★★

  • Atsuko Okatsuka: The Intruder

  • M3GAN

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Love, Lizzo

  • Fleishman Is in Trouble

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Mystery Solved

  • She Said

    ★★★

  • Halloween Ends

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★

  • Amsterdam

  • Goodnight Mommy

    ★★½

  • Kate Berlant: Cinnamon in the Wind

  • Do Revenge

    ★★★

  • My Policeman

    ★★★

  • Sick

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Bros

    ★★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★½

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★

  • Nikki Glaser: Good Clean Filth

  • Fire Island

    ★★★½

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★