Sort by

kyle has logged 10 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Farewell

The Farewell

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Crawl

Crawl

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Toy Story 4

Toy Story 4

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Little

Little

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Fatal Attraction

Fatal Attraction

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry