Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★

  • Plane

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Strange World

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Star Wars: Tales of the Jedi

    ★★★★

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★½

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • The Sound of 007

    ★★★★½

  • The Munsters

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Obi-Wan Kenobi: A Jedi's Return

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Samaritan

    ★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Light & Magic

    ★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Paws of Fury: The Legend of Hank

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Princess

    ★★★

  • Vengeance

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • George Carlin's American Dream

    ★★★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Constantine: The House of Mystery

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Morbius

    ★★½

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • Stranger at the Gate

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★★½

  • Catwoman: Hunted

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • The 355

    ★★★

  • Ivalu

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Something's Coming: West Side Story

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½