• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Jimmy Savile: A British Horror Story

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • X

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★

  • All Too Well: The Short Film

  • The Simpsons in Plusaversary

    ½

  • Eternals

  • Midnight Mass

    ★★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Boiling Point

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★

  • Black Widow

    ★★

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

    ½

  • Friends: The Reunion

    ★★★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Light by Chance

    ★★★★

  • Star Wars Biomes

    ★★

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★½

  • Coming 2 America

  • The Yorkshire Rippers New Victims

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★

  • It's a Sin

    ★★★★★

  • WandaVision

    ★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • The Ripper

    ★★★★

  • Number Games

  • The Hand

    ★★★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Donald Trump Is President and You're Not: A Portrait of Donald J. Trump

    ★★★★

  • Once Upon a Snowman

    ★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★

  • Butcher

    ★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★½

  • Host

    ★★★½

  • If Anything Happens I Love You

    ★★½

  • 8:46

    ★★★★½

  • 3 Brothers - Radio Raheem, Eric Garner and George Floyd

  • Martin Scorsese's Quarantine Short Film

    ★★

  • Sleep

    ★★★★