Sort by
  • No One Asked You

    ★★½

  • Escaping Twin Flames

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Totally Killer

    ★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • Meg 2: The Trench

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • Inside the Yellow Cocoon Shell

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Ghosted

  • The Pope's Exorcist

    ★★

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • 65

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

    ½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • Falling for Christmas

  • Spirited

    ★★

  • Talk to Me

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Blonde

    ★½

  • The Son

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★

  • The Wonder

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • The Invitation

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★½