Sort by
  • Anna Nicole Smith: You Don't Know Me

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Pretty Baby: Brooke Shields

    ★★★½

  • Clock

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • Miley Cyrus – Endless Summer Vacation (Backyard Sessions)

    ★★★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★½

  • 65

    ★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

    ★★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★★

  • Beauty and the Beast: A 30th Celebration

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Love, Lizzo

    ★★★★

  • Disenchanted

    ★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★½

  • The Goat and Her Three Kids

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

    ★★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • The Good Nurse

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Blonde

    ½

  • Pinocchio

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★

  • Look Both Ways

    ★★★

  • Fall

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★

  • Halftime

    ★★★

  • Elvis

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Senior Year

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • The Bubble

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Dropout

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Inventing Anna

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • Fire of Love

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½