• Tall Girl

  • Simon Amstell: Set Free

    ★★★

  • Secret Obsession

    ★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★

  • Straight Up

  • Adam Devine: Best Time of Our Lives

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Murder Mystery

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • All That We Destroy

    ★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • The Last Summer

  • Avengers: Endgame

    ★★★★

  • Someone Great

    ★★★½

  • The Perfect Date

    ★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Good Boys

    ★★★★

  • Booksmart

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

    ★★★

  • Paddleton

    ★★★★

  • Knock Down the House

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★½

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Fyre

    ★★★½

  • Sebastian Maniscalco: Stay Hungry

    ★★

  • Fyre Fraud

    ★★½

  • Glass

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Ellen DeGeneres: Relatable

    ★★½

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Then Came You

    ★★½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

  • Taylor Swift: The Road to Reputation

    ★★★★★

  • Venom

    ★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★

  • Night School

    ★★

  • Maniac

    ★★★★★

  • mid90s

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • A Star Is Born

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • First Man

    ★★★½

  • Roma

    ★★★★

  • The Last Sharknado: It's About Time

    ½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • Frenzy

    ★½

  • Demetri Martin: The Overthinker

    ★★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Christopher Robin

    ★★★

  • Iliza Shlesinger: Elder Millennial

    ★★★½

  • Mamma Mia! Here We Go Again

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Set It Up

    ★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • Incredibles 2

    ★★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Tag

    ★★★½

  • Adrift