Sort by
  • Dune: Part Two

    ★★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Uncharted

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★★

  • Encanto

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★½

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★★

  • Belle

    ★★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★