• Black Panther: Wakanda Forever

  • Halloween Ends

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Boo, Bitch

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Bad Travelling

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Kill Team Kill

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Swarm

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Mason's Rats

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: In Vaulted Halls Entombed

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Night of the Mini Dead

    ★★★★½

  • Love, Death & Robots: The Very Pulse of the Machine

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Jibaro

    ★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots: Exit Strategies

    ★★★½

  • Escape the Field

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • We Own This City

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★½

  • Morbius

    ★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Bubble

    ★½

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Boys Presents: Diabolical

    ★★½

  • So Cold the River

    ★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★½

  • Heart Shot

    ★★★

  • Mo Gilligan: There's Mo to Life

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★½

  • Suspicion

    ★★★

  • The Teacher

    ★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★½

  • All of Us Are Dead

    ★★★½

  • You Won't Be Alone

    ★★★

  • Master

    ★★½

  • Scream

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★

  • Death to 2021

    ★★

  • Elite Short Stories: Patrick

    ★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★

  • Elite Short Stories: Samuel Omar

    ★★★

  • Candy Cane Candidate

    ★★

  • Mother/Android

    ★★½

  • Station Eleven

    ★★★★

  • Elite Short Stories: Phillipe Caye Felipe

    ★★

  • Christmas Is Canceled

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★

  • The Enchanted Christmas Cake

    ★★

  • Maps and Mistletoe

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • A Christmas Proposal

    ★★½

  • A Godwink Christmas: Miracle of Love

    ★½

  • Being the Ricardos

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Eight Gifts of Hanukkah

    ★★

  • Sugar Plum Twist

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • Mo Amer: Mohammed in Texas

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★½

  • Welcome to the Christmas Family Reunion

  • Licorice Pizza

    ★★★★