Sort by
  • Thanksgiving

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Beckham

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • Priscilla

    ★★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • Telemarketers

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Blue Beetle

    ★★

  • Haunted Mansion

    ★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Dogleg

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

  • Evil Dead Rise

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • 65

    ★½

  • Cade: The Tortured Crossing

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Creed III

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★

  • Plane

    ★★

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

  • This Place Rules

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★

  • Falling for Christmas

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Black Adam

  • Grimcutty

    ½

  • Halloween Ends

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½

  • The Munsters

  • All Quiet on the Western Front

  • The Blackening

    ★★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • The Immaculate Room

  • Colineales

  • Prey