Lena has logged 19 entries for films during June 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Magic Mike XXL

Magic Mike XXL

2015
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Bound

Bound

1996
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
The Tribe

The Tribe

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Amour Fou

Amour Fou

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Dope

Dope

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Magic Mike

Magic Mike

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Testament of Youth

Testament of Youth

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Lava

Lava

2014
×
Read the review Edit this entry  
16
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Ratatouille

Ratatouille

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
When Evening Falls on Bucharest or Metabolism

When Evening Falls on Bucharest or Metabolism

2013
×
★★★½
Edit this entry  
13
Toy Story 2

Toy Story 2

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Toy Story

Toy Story

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

A Pigeon Sat on a Branch Reflecting on Existence

2014
×
★★★½
Edit this entry  
10
About Elly

About Elly

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Spy

Spy

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Slow West

Slow West

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
White God

White God

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Everyone Else

Everyone Else

2009
×
★★★★½
Edit this entry