• Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Good Mourning

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ½

  • Clay Astray

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ½

  • Uncharted

    ★★

  • First Person Shooter

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Hawkeye

    ½

  • Rapture

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Mad God

    ★★★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Bad Trip

    ★★★½

  • John Wayne Gacy: Devil in Disguise

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Cosmic Sin

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

  • I'm Thinking of Ending Things

  • #Alive

    ★★★

  • Cryptopia: Bitcoin, Blockchains & the Future of the Internet

  • Sonic the Hedgehog

    ½

  • Midway

    ★½

  • The Fall

    ★★★½

  • Harriet

  • The Platform

    ★★★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • Vivarium

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Rubes

    ★★★

  • Get Duked!

    ★★★

  • Polar

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★

  • Brainy Bubbly Bug Buddies

    ½

  • Goosebumps 2: Haunted Halloween

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★½

  • The Favourite

    ★★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Sorry to Bother You

  • Mandy

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★

  • Coco

    ★★

  • Thor: Ragnarok

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • The Road to Magnasanti

    ★★★½

  • Spider-Man: Homecoming

  • Transformers: The Last Knight

    ★★★★

  • I'm Actually Laughing: Chapo Trap House, Election Night 2016

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

  • The Disaster Artist

    ★★★

  • Baby Driver

  • Lupin the Third: Goemon's Blood Spray

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 2

  • Doctor Strange

  • Inferno

    ★★

  • Sing

    ½

  • La La Land

  • Train to Busan

  • The Treacherous Coast - Michigan's Thumb Area

    ★★★

  • Sausage Party

    ★½

  • Deadpool

  • John Mulaney: The Comeback Kid