• Prey

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★

  • Men

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Father Stu

  • Jurassic Island

    ★★★★

  • The Northman

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

  • Umma

    ★½

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★

  • Moonfall

    ★★★★

  • Resurrection

    ★★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • Station Eleven

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Reminiscence

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Old

    ★★½

  • Pig

    ★★★★

  • Red Rocket

    ★★★

  • Lamb

    ★★★

  • Titane

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★

  • Werewolves Within

    ★★½

  • Infinite

    ★½