• Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★★

  • Prehistoric Planet

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

    ★★★½

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Riparian

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Dead Asleep

    ★½

  • The Murders at Starved Rock

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • American Refugee

  • Four Hours at the Capitol

    ★★½

  • Buried

    ★★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Monsters Inside: The 24 Faces of Billy Milligan

    ★★★★

  • The Alpinist

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★

  • Betrayal at Attica

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • The Crime of the Century

    ★★★★½

  • Lucy the Human Chimp

    ★★★★

  • The Year Earth Changed

    ★★★½

  • Why Did You Kill Me?

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Bad Trip

    ★★★★½

  • Seaspiracy

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Persona: The Dark Truth Behind Personality Tests

    ★★★½

  • Amend: The Fight for America

    ★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★½

  • Malcolm & Marie

    ★★

  • QAnon: The Search for Q

    ★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★½

  • The Teenager Who Hacked Twitter

    ★★★½

  • 69: The Saga of Danny Hernandez

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • The Soul of America

    ★★★★

  • The Perfect Weapon

    ★★★★

  • Run

    ★★★½

  • The Phenomenon

    ★★★★

  • Kingdom of Silence

    ★★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Mystery of D.B. Cooper

    ★★★

  • Enemies of the State

    ★★½

  • One Night in Miami...

    ★★★½

  • Love Fraud

    ★★★★½

  • Class Action Park

    ★★★★

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★★

  • An American Pickle

    ★★½

  • Seeing America with Megan Rapinoe

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★★

  • Irresistible

    ★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★

  • Undertaker: The Last Ride

    ★★★★½

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Hunt

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★½

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★★

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • Brahms: The Boy II

    ★★

  • Palm Springs

    ★★★★