• The Bad Guys

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • No Exit

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Love and Leashes

    ★★½

  • Home Team

  • Fresh

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★½

  • West Side Story

    ★★★★

  • Summer Ghost

    ★★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Cube

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Sing a Bit of Harmony

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Nightbooks

    ★★

  • Kate

    ★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★

  • Queenpins

    ★★★

  • Yakuza Princess

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Belle

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

  • Luca

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • See for Me

    ★★★½

  • Infinite

    ★½

  • In the Heights

    ★★★★★

  • F9

  • Cruella

    ★½

  • Army of the Dead

    ★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Dynasty Warriors

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Help

    ★½

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Cosmic Sin

  • Boss Level

    ★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Detective Chinatown 3

    ★★★

  • Tom & Jerry

  • Space Sweepers

    ★★½

  • Together Together

    ★★★★½

  • Finding 'Ohana

    ★½

  • The White Tiger

    ★★★½

  • Max Cloud

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½