• Scenes from a Marriage

    ★★★★½

  • Saw III

    ★★★½

  • Better Watch Out

    ★★★½

  • TXT (TOMORROW X TOGETHER) 'Eternally'

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

    ★★★½

  • After We Fell

    ½

  • After

  • After We Collided

    ½

  • Final Destination

    ★★★½

  • He's All That

    ★★

  • Nevertheless,

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ½

  • The Kissing Booth 3

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★½

  • High School Musical 2

    ★★★½