• Spiderhead

    ★★½

  • Hustle

    ★★★★

  • Interceptor

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • The Valet

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Memory

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Ambulance

    ★★★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★

  • The Adam Project

    ★★½

  • The Contractor

    ★★

  • No Exit

    ★★★½

  • Restless

    ½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Blacklight

    ★★½

  • Against the Ice

    ★★½

  • Uncharted

    ★★

  • Kimi

    ★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • The Requin

    ★½

  • Fresh

    ★★½

  • Scream

    ★★★★½

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★½

  • The Hating Game

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • One Shot

    ★★★

  • Love Hard

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★½

  • Finch

    ★★★

  • Hypnotic

    ★★½

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Night Teeth

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Injustice

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Cry Macho

    ★★★½

  • Silent Night

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Copshop

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★