• They/Them

  • Not Okay

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Phoenix Rising

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Licorice Pizza

  • South Park: Post COVID

  • Hawkeye

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Solar Opposites Holiday Special

  • Marvel Studios' 2021 Disney+ Day Special

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Muppets Haunted Mansion

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Squid Game

  • The Bones

  • The Guilty

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Red Rocket

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • Luca

    ★★★½

  • Loki

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • The Woman in the Window

    ★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The “Dew” Project

  • 22 vs. Earth

  • Mare of Easttown

    ★★★★

  • North Hollywood

    ★★

  • Save Ralph