Sort by
  • The Marvels

    ★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★★

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★★

  • Beckham

    ★★★★½

  • Saw X

    ★★

  • No One Will Save You

    ★★

  • The Creator

    ★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★★½

  • The Nun II

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Extraction 2

    ★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • Fast X

    ★★★½

  • White Men Can't Jump

    ★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • The Mother

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • Ghosted

    ★★

  • Longest Third Date

    ★★

  • To Catch a Killer

    ★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • The Tutor

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★

  • Flamin' Hot

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★½

  • Reality

    ★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Your Place or Mine

    ½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Pamela, A Love Story

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Passages

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★½

  • Fair Play

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Missing

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★

  • Falling for Christmas

    ½

  • Talk to Me

    ★★★★