Ashley 💜 has logged 13 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Us

Us

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Paddleton

Paddleton

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Parent Teacher

Parent Teacher

2017
×
Edit this entry  
20
Thunder Road

Thunder Road

2016
×
Edit this entry  
19
Thunder Road

Thunder Road

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Free Solo

Free Solo

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

Don't Worry, He Won't Get Far on Foot

2018
×
★★★½
Edit this entry  
14
Fantastic Mr. Fox

Fantastic Mr. Fox

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Breaking In

Breaking In

2018
×
Edit this entry  
11
You Were Never Really Here

You Were Never Really Here

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Ellen DeGeneres: Relatable

Ellen DeGeneres: Relatable

2018
×
★★★
Edit this entry  
10
Green Book

Green Book

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★★½
Edit this entry