• Out

    ★★★★

  • Scoob!

    ★★★

  • BNA

    ★★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • Nekopara

    ★★★

  • Frozen II

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Abominable

    ★★

  • Joker

    ★★★½

  • The Lion King

    ½

  • Aladdin

    ★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Dumbo

    ★½

  • Everybody's Everything

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • The Disastrous Life of Saiki K.

    ★★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Shrek Retold

    ★★★½

  • Smallfoot

    ★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • The Kissing Booth

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★

  • Bao

    ★★★★

  • Alex Strangelove

    ★½

  • Ready Player One

    ★★

  • Tomb Raider

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Peter Rabbit

  • Black Panther

    ★★½

  • Won't You Be My Neighbor?

    ★★★½

  • The Star

    ★½

  • Coco

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★

  • Woody Woodpecker

    ½

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Emoji Movie

    ½

  • Despicable Me 3

    ½

  • Captain Underpants: The First Epic Movie

    ★★★

  • Cars 3

    ★★★

  • The Boss Baby

    ½

  • The Lego Batman Movie

    ★★★

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • A Dog's Purpose

    ½

  • Banking on Bitcoin

    ★★½

  • Hi Stranger

    ★★★

  • Moana

    ★★

  • Trolls

    ★½

  • Middle School: The Worst Years of My Life

    ½

  • Sing

    ½

  • Team Thor

    ★★

  • The Secret Life of Pets

    ½

  • Finding Dory

    ★½

  • The Angry Birds Movie

    ½

  • Zootopia

    ★★★½

  • Deadpool

    ★★★★

  • Open Season: Scared Silly

    ★★

  • John Mulaney: The Comeback Kid

    ★★★★½

  • Minions

    ½

  • Inside Out

    ★★★

  • Cool Cat Saves the Kids

    ★★★★★

  • The SpongeBob Movie: Sponge Out of Water

    ★★★

  • BoJack Horseman Christmas Special

    ★★★½

  • The Last: Naruto the Movie

    ★★★

  • Paddington

    ★★★

  • Your Lie in April

    ★★★★

  • Video Games: The Movie

  • Mr. Peabody & Sherman

  • The Lego Movie

    ★★★½

  • The Nut Job

    ½

  • Frozen

    ★★★