Sort by
  • Pete Davidson: Turbo Fonzarelli

  • South Park (Not Suitable for Children)

    ★★½

  • Anyone But You

  • Stavros Halkias: Fat Rascal

    ★½

  • The Melodic Blue: Baby Keem

    ★★

  • Nick Mullen: The Year of the Dragon

    ★★★½

  • Wonka

  • The Curse

    ★★★★★

  • The Iron Claw

    ★★★

  • A Christmas Frequency

    ½

  • Reporting for Christmas

    ½

  • Five Nights at Freddy's

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★

  • Dumb Money

    ★★

  • The Nun II

    ★½

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

    ★★★

  • The Killer

    ★★★½

  • Poor Things

    ★★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Global Pursuit

    ½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Circus Maximus

    ★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • SCARING THE HOES: DLC Pack

  • Barbie

    ★★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★½

  • The Girl and The Robot

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • BS High

  • They Cloned Tyrone

    ★★

  • The Flash

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Bama Rush

    ½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • White Men Can't Jump

  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • SCARING THE HOES: The Making of

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★½

  • Louis Tomlinson: All of Those Voices

    ½

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★

  • Scream VI

    ★★

  • Glitch: The Rise & Fall of HQ Trivia

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Past Lives

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Kendrick Lamar's The Big Steppers Tour: Live from Paris

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★½

  • The Watcher

    ★★

  • Entergalactic

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★