RSS feed for lang25
  • Patients of a Saint

    ★★★

  • The Queen of Black Magic

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Love is Blind

    ★★

  • Guns Akimbo

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Gundala

    ★★★

  • Eat Brains Love

    ★★★

  • Haunt

    ★★★½

  • One Piece: Stampede

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★½

  • Two Blue Stripes

    ★★★½

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Deception of the Novelist

    ★★★

  • Game Over

    ★★★½

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • Always Be My Maybe

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Plus One

    ★★★½

  • Kingdom

    ★★★

  • Pocong The Origin

    ★★½

  • Detective Conan: The Fist of Blue Sapphire

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Inhuman Kiss

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • The Odd Family: Zombie on Sale

    ★★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • Little Monsters

    ★★★

  • School-Live!

    ★★★

  • Beneath Us

    ★★★

  • Harpoon

    ★★★½

  • Hell of a Night

  • The Dude in Me

    ★★★

  • Escape Room

    ★★

  • Nisekoi: False Love

    ★★

  • Instant Family

    ★★½

  • Suzzanna: Buried Alive

    ★★★

  • Dragon Ball Super: Broly

    ★★★★

  • Homestay

    ★★★½

  • Nakee 2

    ★★½

  • DeadTectives

    ★★★½

  • You Are the Apple of My Eye

    ★★★½

  • Andhadhun

    ★★★★½

  • Death Race: Beyond Anarchy

  • The Night Comes for Us

    ★★★★½

  • Overlord

    ★★★

  • Café Funiculi Funicula

    ★★★★

  • Bikeman

    ★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • Cities of Last Things

    ★★★

  • Halloween

    ★★★★

  • Ever After

    ★★★½

  • Hotel Mumbai

    ★★★★

  • Shadow

    ★★★★

  • La Noria

    ★★★★

  • Suspiria

  • Tumbbad

    ★★★★

  • Oolong Courtyard: Kung Fu School

  • Patient Zero

    ★★

  • The Island

    ★★★★

  • May the Devil Take You

    ★★★

  • Hello Mr. Billionaire

    ★★★

  • Pledge

    ★★★

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★½