• Black Friday

    ★★½

  • Nobody Sleeps in the Woods Tonight 2

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★½

  • The Royal Game

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Kate

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Brand New Cherry Flavor

    ★★★

  • Aftermath

    ½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • The 8th Night

    ★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • Luca

    ★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Xtreme

    ★★★½

  • Cruella

    ★★½

  • I Am All Girls

    ★★★

  • Great White

    ½

  • Army of the Dead

    ★★

  • Oxygen

    ★★★

  • The Innocent

    ★★★½

  • Dynasty Warriors

    ★★★

  • Rurouni Kenshin: The Final

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Mare of Easttown

    ★★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Major Grom: Plague Doctor

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★½

  • Nobody

    ★★★½

  • Secret Magic Control Agency

    ★★

  • Deadly Illusions

    ½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • I'm Your Man

    ★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Boss Level

    ★★★

  • Fear of Rain

    ★★★½

  • Red Dot

    ★★

  • Land

    ★★½

  • Wrong Turn

    ★★

  • WandaVision

    ★★★

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Christmas Crossfire

    ★★

  • The Prom

    ★★½

  • The Beast

    ★★

  • Over Christmas

    ★★½

  • Riders of Justice

    ★★★★½

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★½

  • Operation Christmas Drop

  • The Queen's Gambit

    ★★★½

  • The Empty Man

    ★★★★