Sort by
  • Babylon

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★½

  • My Policeman

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Drifting Home

    ★★★½

  • Más respeto que soy tu madre

    ★★★

  • Argentina, 1985

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Inside the Mind of a Cat

    ★★★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Coconutbanana. Laziness.

    ★★★★½

  • The True Story of the World’s Biggest Game of Hide-and-Seek

    ★★★★

  • We Love Life

    ★★★½

  • Who would believe us?

    ★★★½

  • Urgent message from the south about an upcoming invasion

    ★★★½

  • Death Has No Name

    ★★

  • Paula

    ★★★½

  • Diarios

    ★★★

  • The Photographer: Murder in Pinamar

    ★★★★

  • The Affairs of Lidia

    ★★½

  • Julia no te cases

    ★★★★★

  • Bios: Mercedes Sosa

    ★★★★★

  • Paraclete

    ★★★★

  • In the Court of the Crimson King: King Crimson at 50

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Cry of Granuaile

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Camouflage

    ★★★½

  • That Kind of Summer

    ★★

  • Both Sides of the Blade

    ★★★

  • Oink

    ★★★★

  • The Tinder Swindler

    ★★★

  • The Beatles: Get Back - The Rooftop Concert

  • Malintzin 17

    ★★★

  • Phantom Project

    ★★★½

  • Meet Me in the Bathroom

    ★★★★

  • Descendant

    ★★★½

  • The House

    ★★★

  • Myanmar Diaries

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • The Beatles: Get Back

  • All Too Well: The Short Film

  • The Simpsons in Plusaversary

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • The Round Number

    ★★★½

  • Charly BA x Fito

  • Charly Cumple

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • (Im)Patient

    ★★★★

  • Fanny camina

    ★★½

  • Squid Game

    ★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Kate

    ★★

  • Lead Me Home

    ★★½

  • Spencer

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Hand of God

    ★★★★

  • Belfast

    ★★★½

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★

  • Parallel Mothers

    ★★★★