• Squid Game

    ★★★★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Black Eagles

    ★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★½

  • Coming 2 America

    ★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★★

  • Boss Level

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • NO PAIN IN VAIN - The Shocking Life of Steve-O

    ★★★★

  • Two Distant Strangers

    ★★½

  • Love and Monsters

    ★★½

  • Hubie Halloween

    ★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★

  • Project Power

    ½

  • The Old Guard

    ★★★★★

  • Lost Bullet

    ½

  • Debt Collectors

    ★★½

  • Extraction

    ★★★★

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★½

  • Cheer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★½

  • The Gentlemen

    ★★★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★★

  • Guns Akimbo

    ★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Point Blank

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Escape Plan: The Extractors

    ★½

  • Anna

    ★★★

  • Men in Black: International

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★½

  • Avengement

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • Martha: A Picture Story

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Dirt

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★½

  • Leaving Neverland

    ★★★

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Ray Romano: Right Here, Around the Corner

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Polar

    ★★★½

  • Fyre

    ★★½

  • Bumping Mics with Jeff Ross & Dave Attell

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Quincy

    ★★★½

  • The Predator

    ★★

  • Free Solo

    ★★★★½

  • The Meg

    ★★

  • Comedy Central Roast of Bruce Willis

    ★★★

  • Illang: The Wolf Brigade

    ★★★

  • The Equalizer 2

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★

  • Escape Plan 2: Hades

  • Hotel Artemis

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★★