Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★★
Edit this entry  
23
Zombieland: Double Tap

Zombieland: Double Tap

2019
×
★★★½
Edit this entry  
07
Interview with a Hitman

Interview with a Hitman

2012
×
½
Edit this entry  
03
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★★
Edit this entry  
30
NO PAIN IN VAIN - The Shocking Life of Steve-O

NO PAIN IN VAIN - The Shocking Life of Steve-O

2020
×
★★★★
Edit this entry  
28
Revenge

Revenge

2017
×
★★★★
Edit this entry  
27
The Tomorrow War

The Tomorrow War

2021
×
★★★½
Edit this entry  
20
The Hitman's Bodyguard

The Hitman's Bodyguard

2017
×
★★★★
Edit this entry  
14
Boss Level

Boss Level

2021
×
★★★★
Edit this entry  
10
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★★
Edit this entry  
09
Guns Akimbo

Guns Akimbo

2019
×
★★½
Edit this entry  
06
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Fugitive

The Fugitive

1993
×
★★★★
Edit this entry  
01
U.S. Marshals

U.S. Marshals

1998
×
★★★
Edit this entry  
23
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★½
Edit this entry  
03
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★½
Edit this entry  
31
Jerry Seinfeld: I'm Telling You for the Last Time

Jerry Seinfeld: I'm Telling You for the Last Time

1998
×
★★½
Edit this entry  
28
Safe

Safe

2012
×
★★★
Edit this entry  
28
Homefront

Homefront

2013
×
★★½
Edit this entry  
26
Army of the Dead

Army of the Dead

2021
×
★★½
Edit this entry  
24
Bill Burr: One Night Stand

Bill Burr: One Night Stand

2005
×
★★★★
Edit this entry  
22
The Predator

The Predator

2018
×
★★
Edit this entry  
15
Bill Burr: Paper Tiger

Bill Burr: Paper Tiger

2019
×
★★★★★
Edit this entry  
15
Pathfinder

Pathfinder

2007
×
★½
Edit this entry  
12
The Dark Knight

The Dark Knight

2008
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Edit this entry  
25
Safe House

Safe House

2012
×
★★
Edit this entry  
25
22 Bullets

22 Bullets

2010
×
★★★
Edit this entry  
25
Bill Burr: Walk Your Way Out

Bill Burr: Walk Your Way Out

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
25
Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

Bill Burr: I'm Sorry You Feel That Way

2014
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Crack House USA

Crack House USA

2010
×
★★
Edit this entry  
21
Joker

Joker

2019
×
★★★★
Edit this entry  
20
Ross Kemp Behind Bars: Inside Barlinnie

Ross Kemp Behind Bars: Inside Barlinnie

2017
×
★★★
Edit this entry  
20
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★
Edit this entry  
19
Black Eagles

Black Eagles

2021
×
★★★★
Edit this entry  
13
Comedy Central Roast of David Hasselhoff

Comedy Central Roast of David Hasselhoff

2010
×
★★★★½
Edit this entry  
13
Ex Machina

Ex Machina

2014
×
★★★½
Edit this entry  
08
Men in Black: International

Men in Black: International

2019
×
★★
Edit this entry  
07
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Edit this entry  
13
Immortals

Immortals

2011
×
★★★
Edit this entry  
06
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Edit this entry  
04
Escape Plan: The Extractors

Escape Plan: The Extractors

2019
×
★★
Edit this entry  
04
Wrath of the Titans

Wrath of the Titans

2012
×
★★★
Edit this entry  
03
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
★★½
Edit this entry  
02
Martha: A Picture Story

Martha: A Picture Story

2019
×
Edit this entry  
02
Two Distant Strangers

Two Distant Strangers

2020
×
★★½
Edit this entry  
28
Faster

Faster

2010
×
★★½
Edit this entry  
28
The Ewok Adventure

The Ewok Adventure

1984
×
★½
Edit this entry  
25
Journey 2: The Mysterious Island

Journey 2: The Mysterious Island

2012
×
★★
Edit this entry  
25
Deadpool

Deadpool

2016
×
★★★★½
Edit this entry