Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★

  • The Conference

    ★★★

  • Sister Death

    ★★½

  • V/H/S/85

    ★★

  • Miguel Wants to Fight

    ★★★

  • Zom 100: Bucket List of the Dead

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • Asvins

    ★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★★

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • Nimona

    ★★★★

  • Bad Things

    ★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Missed Connections

    ½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Hard Feelings

    ★½

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Fanfic

    ★★★★

  • Black Knight

    ★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Dream

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★½

  • Prom Pact

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • From Black

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★★

  • We Have a Ghost

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★½

  • Kill Boksoon

    ★★★★

  • Unlocked

    ★★★½

  • Re/Member

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Dear David

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • The Glory

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • The Big 4

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • This Is Christmas

    ★★★

  • Darby and the Dead

    ★★½

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • The Amazing Maurice

  • Spirited

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Blackwell Ghost 7

    ★★½

  • A Savannah Haunting

  • Prey for the Devil

  • Influencer

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • The Communion Girl

    ★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★½

  • Significant Other

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★★

  • Roald Dahl's Matilda the Musical

    ★★★½