Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★½

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Elemental

    ★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

    ★★★

  • Creed III

    ★★★½

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Flora and Son

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Earth Mama

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Suzume

    ★★★★

  • Spirited

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • Is That Black Enough for You?!?

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Confess, Fletch

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Pinocchio

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Master Gardener

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★★★

  • Athena

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Skinamarink

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • The Sea Beast

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Showing Up

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★