Sort by
  • Five Nights at Freddy's

  • The Conference

    ★★

  • The Creator

    ★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • The Nun II

    ★★

  • The Killer

    ★★★★★

  • The Promised Land

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★

  • The Boogeyman

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★

  • Darkland: The Return

    ★★★

  • Air

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Elsker dig for tiden

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ½

  • Glass Onion

    ★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★

  • Loving Adults

    ★★

  • Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Hustle

    ★★★

  • Close

    ★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Holy Spider

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Choose or Die

  • The Last Client

    ★★

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • This Life 2: Those Left Behind

    ★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Home Team

    ★★

  • Speak No Evil

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • The Venus Effect

    ★★★½

  • Finch

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • The Manor

    ★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Intrusion

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Malignant

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Crime Story

  • Respect

    ★★

  • Free Guy

    ★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★