Last has logged 20 entries for films during 2013.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
Lovelace

Lovelace

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Tucker and Dale vs. Evil

Tucker and Dale vs. Evil

2010
×
★★★★
Edit this entry  
15
Bait

Bait

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
You're Next

You're Next

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
World War Z

World War Z

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Europa Report

Europa Report

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Only God Forgives

Only God Forgives

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Cemetery Without Crosses

Cemetery Without Crosses

1969
×
★★★★
Edit this entry  
20
Evil Dead

Evil Dead

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
A Field in England

A Field in England

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
V/H/S/2

V/H/S/2

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

2011
×
Read the review Edit this entry  
07
Mamma Mia!

Mamma Mia!

2008
×
Read the review Edit this entry  
06
Chronicle

Chronicle

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Lords of Salem

The Lords of Salem

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Room 237

Room 237

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
The ABCs of Death

The ABCs of Death

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Django Unchained

Django Unchained

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry