Sort by
  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Body Heat

    ★★★★

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★

  • Insomnia

    ★★★½

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Spiderhead

    ★★

  • Hustle

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★½

  • Hunger

    ★★★★

  • 3rd Reich Mothers, in the Name of the Master Race

    ★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★