Sort by
  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

  • Neal Brennan: Blocks

    ★★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Nick Kroll: Little Big Boy

    ★★★★

  • Lou

    ★★½

  • Smile

    ★★★

  • Patton Oswalt: We All Scream

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★

  • Sins of Our Mother

    ★★★½

  • The Making of Creating Rem Lezar

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • Bros

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Pearl

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★½

  • Rifftrax Live: Return of the Swamp Thing

    ★★★½

  • Collide

    ★★

  • Prey

    ★★★★½

  • Unauthorized

    ★★★½

  • Pennywise: The Story of IT

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • How to Change Your Mind

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Persuasion

    ★★

  • Mormon No More

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Pygmalion’s Ugly Season

    ★★★

  • The Dreamlife of Georgie Stone

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★★

  • Feeders 3: The Final Meal

    ★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • The Stranger

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★½

  • Men

    ★★★★½

  • The Deep End

    ★★★★½

  • Our Father

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • The Aviary

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • PLAYSCAPE

    ★★★

  • The Northman

    ★★½

  • Hillsong: A Megachurch Exposed

    ★★★

  • RRR

    ★★★★½

  • Phoenix Rising

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★½

  • X

    ★★★

  • I Love My Dad

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • What We Leave Behind

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • Soul of a Man

    ★★★★

  • Studio 666

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • David Cross: I'm From The Future

    ★★★★

  • JANET JACKSON.

    ★★★½

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★

  • How Healthy Is Our Bread?

    ★★★

  • Jim Gaffigan: Comedy Monster

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★★

  • Home from School: The Children of Carlisle

    ★★★½

  • Double Walker

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★